SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Výstava Productronica 2021 - navštivte stánek Weisstechnik.

Výstava Productronica 2021 - navštivte stánek Weisstechnik.

Navštívíte letos výstavu Productronica 2021, která se koná v Mnichově, ve dnech 16. - 19. listopadu 2021? Pokud ano, využijte jedinečnou příležitost k osobní návštěvě stánku číslo A2.239, kde se setkáte s našimi kolegy ze společnosti Weisstechnik, kteří vám ukážou novinky ze sortimentu společnosti a další směřování průmyslových oborů, ve kterých má náš partner své aktivity.

Využijte jedinečnou příležitost k osobní návštěvě stánku A2.239, kde se setkáte s našimi kolegy ze společnosti Weisstechnik. Můžete tak osobně pohovořit s odborníky, kteří vám ukážou novinky ze sortimentu společnosti a další směřování průmyslových oborů, ve kterých má náš partner své aktivity.

 

 

Více informací k výstavě Productronica 2021 a k účasti společnosti Weisstechnik naleznete na webových stránkách vystavovatele ZDE.

Pro ty, kteří ještě neznají společnost Weisstechnik.

Působení společnosti Weisstechnik zahrnuje produkty a služby environmentální simulace, topné a tepelné techniky, klimatizační techniky a oblast farmaceutických technologií. Ověřená řešení a produkty této společnosti se používají ve výzkumu, ve vývoji a při výrobě, to celé k zajištění vyšší kvality konečných výrobků. Společnost Weisstechnik svým aktivním zapojením podporuje zákazníky a partnery po celém světě. Weiss Technik je součástí Schunk Group – globálně působící technologické společnosti s globální strukturou.

Klíčové produkty společnosti Weisstechnik v našem sortimentu:

https://kaitrade.cz/media/1390-visual-ppt-16-9-v4.jpg
  • Klimatické komory - Klimatické komory ClimeEvent pomáhají našim zákazníkům testovat klimatické a teplotní vlivy na celkovou životnost, stálost vlastností a vlastní bezvadnou funkcionalitu testovaných výrobků. Klimatické komory ClimeEvent tak přináší uživatelům reprodukovatelné, certifikované a kalibrované testování za zrychlených podmínek. Díky tomu přináší časovou a finanční úsporu. Klimatická komora je konstruována na vysokou a dlouhodobou zátěž klimatického a teplotního cyklického testování. Modely komor ClimeEvent již používají ekologické chladivo. Díky použitému chladivu jsou šetrné k životnímu prostředí z pohledu oteplování klimatu a současně také splňují nařízení a předpisy Evropské unie o použití F-plynů.
  • Teplotní komory - Při testování produktů musí uživatelé teplotních komor dodržovat celou řadu testovacích standardů a norem. Ať již při krátkodobých, tak i při dlouhodobých testech a zkouškách. Naše teplotní klimatické testovací komory LabEvent jsou určeny právě pro tyto situace. Jednotlivá provedení pokrývají širokou škálu aplikací a uspokojí všechny potřeby v různých průmyslových oborech. Pro konkrétní požadavky je možné základní provedení teplotních komor rozšířit širokou škálou příslušenství podle individuálních potřeb všech uživatelů. Ve výzkumných a vývojových laboratořích funkčnost a praktičnost komor je naprostou nezbytností. Omezený laboratorní prostor a nutnost testování i menších zkušebních vzorků vyžaduje kompaktní a úsporná zařízení.
  • Teplotní šokové komory - Podmínky okolního prostředí mají zásadní vliv na funkčnost a spolehlivost výrobků. Například u elektronických součástek, různých teplotně citlivých zařízení, u spotřební elektroniky, u komponent v dopravní technice, letecké technice nebo v oblasti automotive. Zkrátka ve všech oblastech dnešního moderního světa. Aby se odhalila skrytá slabá místa výrobku v nejkratším možném čase, je základní teplotní zkouška často nedostatečná. Zkušební vzorky musí být často podrobeny testům velmi rychlých opakovaných šokových změn teploty. Pro tyto aplikace přinášíme uživatelům teplotně šokové komory WeissTechnik. První řadou zařízení jsou komory ShockEvent, s vertikálně pojízdným košem na vzorky, pro šokové testy Vzduch-Vzduch. Druhou řadou v našem sortimentu jsou komory se stacionárním zkušebním prostorem ShockEvent D (Damper) pro testování vibračně citlivých vzorků. Díky novému konceptu se jedná o 3-zónovou teplotně šokovou komoru (hot, cold a ambient).
  • Korozní komory - Solné a korozní komory typu SaltEvent umožňují reprodukovatelné korozní a kondenzační zkoušky dle národních a mezinárodních norem, jakými jsou např. DIN, IEC, ČSN apod. Tato zařízení o objemu 500, 1000 nebo 2000 litrů dokáží bez problému vytvářet simulovanou atmosféru, která se vyskytuje v přímořských oblastech nebo při zimním provozu vozidel. Zkoušení výrobků v takto tvrdých podmínkách optimalizuje jejich odolnost proti mořské soli a solnému posypu na vozovkách.
  • Ostřikové a prachové komory - Ostřikové komory SWT slouží k testování odolnosti výrobků proti vniknutí vody. Díky preciznímu provedení jsou tyto komory schopny nabídnout vysokou míru opakovatelnosti všech testů. Prachové komory slouží k testování odolnosti výrobků proti vniknutí prachových a pevných částic.
  • Stabilitní a růstové komory - Stabilitní komory typu Pharma se využívají pro simulaci skladování citlivých výrobků, jako jsou např. léčiva, kosmetické výrobky či potraviny. Simulace skladování výrobků je doplněna o urychlení stárnutí výrobků. Laboratorní komory řady Pharma byly vyvinuty speciálně pro splnění požadavků zkušebních laboratoří. Jsou robustně konstruovány a dostupné ve standardizovaných velikostech: 280, 600, 1300 a 2000 litrů. Inovativní růstové komory s optimálním přívodem vzduchu (technologie Fitosafe) zajišťují reprodukovatelné a jednotné podmínky po celou sledovanou dobu růstu. S výškou růstu až 133 cm, webovou kamerou pro vzdálené monitorování (volitelné) a mnoha možnostmi komunikačního připojení a řízení stanovují nové standardy na trhu růstových komor.
  • Klimatické a teplotní komory pro vibrační systémy  Klimatické komory pro vibrační systémy se používají pro kombinované zkoušky vibrací při vysoké či nízké teplotě, popřípadě v kombinací s vlhkostí.

 

Detailní informace k jednotlivým produktů nebo k možnosti návštěvy na stánku Weisstechnik (A2.239) vám podají naši odborníci. Kontaktujte nás.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality