SK CZ

Semináře

Chcete zlepšit své dovednosti a znalosti v oblasti zkušebnictví? Nebo chcete zlepšit znalosti vašich zaměstnanců? Děláme to, čemu rozumíme. A proto pravidelně a dlouhodobě organizujeme tradiční i netradiční semináře, školení a tréninky pro naše partnery. I vy máte tak jedinečnou příležitost získat hodnotné know-how, načerpat novinky a zajímavosti ze světa testování a zkušebnictví. Teorie i praxe, vždy na jednom místě.

Nadcházející semináře

21.09.2023 od 9:00
Hotel Galant v Lednici

Odborný seminář firem KAITRADE a HOLAB 2023

Po roce nás opět čeká náš oblíbený seminář! Program bude již tradičně rozdělený na dva paralelní semináře. Část věnovanou zkouškám simulujícím environmentální vlivy obecně a část věnovanou výlučně zkouškám vibračním.

Chci se zúčastnit
13.10.2022 od 9:00
Horský hotel Soláň

Odborný seminář firem KAITRADE a HOLAB

Po vynucené pauze se konečně vracíme k našemu oblíbenému semináři. Připravili jsme pro Vás program, rozdělený tradičně na dva paralelní semináře. Část věnovanou zkouškám simulujícím environmentální vlivy obecně a část věnovanou výlučně zkouškám vibračním.

Registrace není spuštěna
Individuální termíny zájemců
Online semináře

Online semináře - Snímací technika PCB a Endevco

Zajímá vás oblast snímací techniky? Rádi byste prohloubili své znalosti a zeptali se TOP odborníků s mnohaletými zkušenostmi na konkrétní dotazy z oblasti snímací techniky?

Registrace není spuštěna

Proběhlé semináře a školení

Nejsou dostupné žádné záznamy.