O nás

Vítáme Vás na našich internetových stránkách.

Naše společnost dodává na trh špičkové laboratorní a zkušební přístroje již od roku 1992. Jsme tradiční a zavedený partner renomovaných firem, jako jsou například výrobci zkušebních komor pro simulaci vlivů prostředí Vötsch Industrietechnik (SRN) a Atlas Material Testing Technology (USA).
Do roku 2015 jsme na slovenském trhu vystupovali také pod jménem naší dceřiné firmy TESTLAB s.r.o. V rámci optimalizace námi poskytovaných služeb, jsme se rozhodli vystupovat dále v obou zemích pod jednotným jménem KAITRADE spol. s r.o.

Současné požadavky kladou na naše zákazníky stále vyšší nároky. Ať již jde o kvalitu a odolnost jejich výrobků, nebo jejich složitost. Našim cílem je poskytnout Vám nejen odpovídající zařízení špičkové kvality, ale i veškerou možnou technickou a teoretickou podporu, jako například:

  • konzultace při výběru vhodného způsobu řešení požadavků na ověření kvality vašeho produktu.
  • konzultace při výběru vhodného zařízení
  • konzultace při hledání vhodného způsobu financování nového zařízení
  • konzultace a podpora při úpravách pracoviště pro instalaci a provoz nového zařízení

Prodejem naše spolupráce se zákazníkem nekončí. S naší sesterskou firmou Holab, spol. s r.o., zajišťujeme záruční, pozáruční servis a akreditované kalibrace námi dodaných zařízení. Velmi dbáme na kvalitu poprodejního servisu, ať už se jedná o již zmíněný servis a kalibrace, ale i preventivní prohlídky nebo konzultace a odborná školení.

Prodat zařízení je jedna věc, udržet si spokojeného zákazníka je věc druhá.

Filozofií naší společnosti, ověřenou mnoha lety úspěšného působení v oboru, je snaha o poskytnutí co nejkomplexnějších služeb souvisejících s využitím námi dodaných zařízení. Chceme být spolehlivým partnerem našim zákazníkům a snažíme se neustále zlepšovat naše služby. Důkazem je certifikace naší firmy dle ISO 9001​ a aktivní využívání pokročilého software CRM.
V rámci servisních služeb aktivně využíváme on-line systém evidence servisních zakázek, do něhož mají přístup i technici v terénu. To, spolu s GPS v našich servisních vozidlech, dále pomáhá zkracovat dobu potřebnou k řešení případných technických potíží.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...