SK CZ

Kaitrade spol. s r.o.

Naše společnost dodává na trh špičkové laboratorní, zkušební, testovací a průmyslové přístroje. Jsme tradiční a zavedený partner renomovaných dodavatelů i zákazníků. Jsme přítomni téměř ve všech odvětvích průmyslu v České a Slovenské republice, od malých společností až po nadnárodní koncerny. A to vše již od roku 1992.

Jsme experti na technologie pro testování.

Produkty a řešení pomáháme vybírat dle individuálních potřeb. Taková řešení následně dodáme, nainstalujeme, dlouhodobě servisujeme a udržujeme v bezvadném stavu. Dále školíme a vzděláváme při aplikování testovacích metodik a norem. Našim zákazníkům tak dodávaná zařízení a služby pomáhají dosahovat vytyčených cílů.

Děláme to, čemu rozumíme.

Jsme si vědomi faktu, že dodávat kvalitní produkty v dnešní náročné době nestačí. Velmi důležitým a často rozhodujícím aspektem pro výběr toho správného obchodního partnera je celková kvalita nabízených služeb a komplexnost takových služeb. Z tohoto důvodu přistupujeme ke každému požadavku zákazníka individuálně, vždy s lidským přístupem.

Historie firmy Kaitrade

Již dlouhá léta s hrdostí přinášíme ověřené služby a výrobky.

1970 - 1989

Heraeus Instruments v ČSSR.

Firma Heraeus Instruments GmbH dodávala do zbrojního průmyslu v ČSSR, pod značkou Vötsch Industrietechnik GmbH. Dodávky prováděl Podnik Zahraničního Obchodu - PRAGENT. Ing. Ivan Kaitmann (jednatel Kaitrade) v té době dohlížel na jednotlivé projekty.

1990

Kroky k založení společnosti Kaitrade.

V roce 1990 Ing. Ivan Kaitman ve spolupráci s Heraeus Instruments provedl kroky k založení společnosti Kaitrade. Tím bylo zajištěno pokračování dodávek technologií Heraeus Instruments do ČSSR i v období privatizace.

1992

Založení společnosti Kaitrade

Rok 1992 byl rokem založení společnosti Kaitrade, která se od svého vzniku stala výhradním zastoupením Heraeus Instruments GmbH pro český i slovenský trh.

1995

Založení servisní společnosti Holab.

V roce 1995 byla založena společnost Holab spol. s r.o., za účelem zabezpečení servisních služeb pro sortiment klimatických a solárních komor.

2010

Akreditace dle ČSN EN ISO/IEC 17025

V roce 2010 získala naše servisní společnost Holab spol. s r.o. akreditaci dle ČSN EN ISO/IEC 17025. Tím se stala společnost Holab i kalibrační laboratoří.

2014

Zahájena distribuce technologií Vibration Research a Dongling

V roce 2014 jsme rozšířili naše služby o oblast vibračních systémů. Právě vibrační systémy tvoří důležitou součást požadavků našich zákazníků.

2015

Certifikace dle ISO 9001

V roce 2015 získala naše společnost Kaitrade spol. s r.o. certifikaci dle ISO 9001. Tím byl formálně potvrzen vysoký standard našich služeb. Tento certifikát pravidelně obhajujeme do dnešních dnů.

Hodnoty v naší společnosti

S našimi partnery spolupracujeme a vytváříme dlouholeté obchodní a přátelské vazby. V našich očích je vždy zákazník na prvním místě.

Pomoc

Vždy se snažíme pomoci s konkrétními potřebami zákazníků.

Vztah

Vytváříme dlouhodobé partnerství.

Otevřenost

Věci říkáme otevřeně a na rovinu.

Jednoduchost

Snažíme se hledat vždy nejefektivnější řešení.

Certifikáty

Zastupujeme v České a Slovenské republice