SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Hodnotíme naši účast na mezinárodním veletrhu AMPER 2022.

Hodnotíme naši účast na mezinárodním veletrhu AMPER 2022.

Ve dnech 17. - 20. 5. 2022 jsme měli příležitost prezentovat naše služby a produkty stávajícím i novým partnerům na stánku 28. mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení – AMPER 2022.

Po dlouhé odmlce tří let, spojené s Covidovou pandemií, se jednalo o příjemnou změnu, a to v podobě osobního setkání s větším množstvím stejně naladěných a zapálených lidí pro průmyslová řešení jednadvacátého století.

S naší prezentací produktů a služeb z portfolia věhlasných značek, jakými jsou například PCS Piezotronics, Weisstechnik, Vibration Research, Atlas MTS a dalších, jsme sklidili úspěch v podobě kladné reakce lidí, kteří stánek navštívili a dali se s našimi odborníky do diskuse. Všichni kvitovali přehlednou prezentaci produktů, lidský a srozumitelný přístup osazenstva stánku při vysvětlovaní a objasňování dotazů, někdy i velmi záludných.

Praktická ukázka výrobků je vždy vítána.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/amper/amper-2022-9.jpg

Zmíníme i velký úspěch u studentů technických vysokých škol, kteří poprvé v životě viděli chladit Plzeňskou Dvanáctku v klimatické komoře na tu správnou teplotu, na teplotu toho pomyslného 7. schodu. V případě, že bylo studentům a dalším návštěvníkům stánku více než 18 let, rádi vyzkoušeli správně vychlazené pivo z klimatické komory LabEvent. Někdy je lepší praktická ukázka, než tisíce slov v datasheetech a prospektech.

Přiznání si aktuální situace je velmi důležité.

Jak hodnotíme návstěvnost a celkovou úroveň mezinárodního veletrhu Amper 2022? Kdo jste zažili první ročníky, devadesátá léta a přelom milenia, jistě chápete, že role tohoto veletrhu zcela logicky musí být jiná v těchto dnech, než před dvaceti nebo patnácti lety. Ve zmínené době sloužil veletrh k domlouvání velkých obchodů, k akvizicím a k prezentaci firem, které téměř neměli jinou možnost masové prezentace. Internet a online nebyl tak rozšířen, jako nyní.

Tak jaká je vlastně role takové akce v dnešních dnech?

V době po pandemii, kdy většina lidí v průmyslu a obchodu přešla na online režim, je skutečně role jiná. Náš stánek jsme letos postavili z několika důvodů. Hlavním důvodem bylo, že jsme se chtěli po Covidu setkat s lidmi, abychom slyšeli infromace "z terénu" hezky z očí do očí. Lidé jsou vstřícnější při povídání u dobré kávy nebo u dobře vychlazené Plzeňské Dvanáctky z klimatické komory, než by tomu bylo u monitorů počítačů v online diskuzi. Dále nás upřímě zajímalo, jaká bude návstěvnost a úroveň takovéto akce v roce 2022, kdy platí vše právě pospané, tedy online doba - po Covidu - v době Ukrajinské válečné krize.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/amper/amper-2022-4.jpg

A závěr zní: Byli jsme mile překvapení návstěvností.

Stále si tento veletrh drží poměrně vysokou prestiž. I nám se v průběhu těchto několika dnů podařilo uskutečnit zajimavá akvizičních jednání. Byli jsme i nadočekávání spokojeni s počtem a kvalitou jednání se stávajícími partnery a zákazníky, nejenom z oblasti automotive vývoje a výzkumu, ale například i z oblasti leteckého, armádního, dopravního a stavebního průmyslu. Proto letošní ročník hodnotíme poměrně kladně.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/amper/amper-2022-12.jpg

Zda se budeme účastnit i dalších ročníků je samozřejmě otázkou, na kterou není zcela jednoduché odpovědět. Dle tvrdých dat a subjektivních pocitů našeho týmu, byla účast na stánku poměrně úspěchem, vzpomeneme-li aspekty dnešní doby a veškeré okolnosti, které nehrají do karet podobným akcím. Při prezentaci našich výrobů a služeb samozřejmě jdeme s dobou, ale nostalgicky nechceme "staré dobré" akce opomíjet. Sami jsme zvědaví, jaká bude budoucnost tohoto veletrhu a tím pádem i naší další účasti na něm.

V případě, že jste nestihli osobní jednání s týmem našich odborníků přímo na našem stánku, není nic jednoduššího, než si domluvit osobní jednání, na které za vámi velmi rádi přijedeme. V tomu využijte naše kontaktní informace.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality