SK CZ

SDL Atlas

Společnost SDL Atlas je výsledkem sjednocení několika uznávaných výrobců a distributorů inovativních a kvalitních testovacích přístrojů a spotřebního materiálu. Spojením sil a znalostí těchto vynalézavých společností se společnost SDL Atlas rozrostla v největší a nejkomplexnější světový zdroj textilního testování, kontroly kvality a laboratorního vybavení.

Základní informace

Společnost Atlas, založená v roce 1919, byla prvním členem AATCC a aktivně spolupracovala s organizací a ASTM na komercializaci testovacích přístrojů, které splňovaly standardy používané americkými maloobchodníky. V roce 1928 představila AATCC Launder-Ometer® a v roce 1964 převzala výrobu AATCC Crockmeter. Divize textilních přístrojů se oddělila od divize světlostálosti společnosti Atlas, aby v roce 2003 zahájila SDL Atlas.

Webové stránky výrobce

Profil společnosti

Zákazníci firmy SDL Atlas si mohou být jisti, že činí informovaná rozhodnutí na základě přesných výsledků testů. Společnost SDL Atlas je výsledkem sjednocení několika uznávaných výrobců a distributorů inovativních a kvalitních testovacích přístrojů a spotřebního materiálu. Spojením sil a znalostí těchto vynalézavých společností se společnost SDL Atlas rozrostla v největší a nejkomplexnější světový zdroj textilního testování, kontroly kvality a laboratorního vybavení.

Společnost SDL Atlas má ve svém portfoliu více jak 600 produktů.

 

Historie inovativních testovacích technologií

1928 – Launder-Ometer (AATC specifikovala Launder-Ometer jako jediný schválený přístroj pro měření stáloti barev při praní po dobu více jak 50 let.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek1.png

1997 – QuickWash Plus (Systém Quickwash Plus poskytuje informace o smrštění tkaniny během 12-15 minut, zatímco u standardní pračky a sušičky je to 8-12 hodin.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek2.png

2001 – Snap Tester (SnapRite je motorizovaný přístroj pro zjišťování přídržné nebo přetržné síly patentek na oděvech.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek3.png

2003 – MMT® (MMT je jediným přístrojem na trhu, který dokáže přesně měřit vlastnosti výkonných a technických tkanin pro odvod tekutin a zajišťuje tak pohodlí a ochranu, kterou spotřebitelé vyžadují.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek4.png

2012 – FTT® (Inovativní FTT objektivně a kvantitativně měří dotykové vlastnosti textilií.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek5.png

2016 – Vortex M6 (Vortex M6 je pračka s horním plněním navržená speciálně pro laboratorní použití a splňuje požadavky AATCC Monograph M6.)

https://kaitrade.cz/media/produkty/sdl-atlas/obrazek6.png

Nabízený materiál.

Nabízené produkty.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Sortiment a technologie