Nový model xenonového přístroje pro zrychlené povětrnostní zkoušky

Nový model xenonového přístroje pro zrychlené povětrnostní zkoušky
27. 11. 2017

Společnost Atlas rozšířila svou nabídku řady přístrojů SUNTEST uvedením na trh nového xenonového přístroje pro zrychlené povětrnostní zkoušky s horizontálním uložením vzorků SUNTEST XXL ST, navržený speciálně pro zkoušky materiálů používaných v interiérech a exteriérech automobilového průmyslu podle norem SAE. Obě metody zkoušek, jak SAE J2412 pro interiéry, tak i SAE J2527 pro exteriéry lze provádět v modelu XXL+ ST s rozšířeným rozsahen UV záření.

Nový SUNTEST XXL+ ST má pro splnění požadavků norem SAE také další přidané vlastnosti. Nové přístroje budou už z výroby standardně vybaveny postřikem a zadním postřikem zkušebních vzorků. Dále nyní patří k základnímu vybavení tři nestárnoucí UV-filtry s rozšířeným rozsahem spektra a neizolované čidlo intenzity záření BPT (černý panel). Navíc jsou obě zkušební metody J2412 a J2527 v přístroji předem naprogramovány, takže je jejich použití velmi snadné.

Nový model XXL+ ST vychází z původního modelu XXL+ a může jej s několika drobnými modifikacemi nahrazovat. Dodavatel předpokládá dobrou odezvu u zákazníků zaměřených na zkoušky podle norem SAE a souvisejících aplikací vyžadujících obdobné rozsahy UV spektra. Dodací lhůty XXL+ ST jsou předpoklány 6 až 8 týdnů od objednání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...