SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Náš nový partner MK Test - lídr v oblasti automatických elektrických zkušebních systémů

Náš nový partner MK Test - lídr v oblasti automatických elektrických zkušebních systémů

Jsme velmi rádi, že jsme navázali partnerství se společností MK Test Systems. Firma MK Test Systems je předním výrobcem automatických elektrických testovacích systémů už od roku 1992 se sídlem ve Spojeném království. Dodali víc jak 2 000 testovacích systémů do 34 zemí a vybudovali si záviděníhodnou pověst excelentnosti v řešení ATE. Mnohé z předních světových společností z oblasti letectví, obrany a železnic se při testovaní svých produktů spoléhají na jejich systémy každý den v týdnu. Mezi spokojené zákazníky patří firmy jako GE, Airbus, Boeing, Thales, SAAB, Rolls Royce a mnohé další.

Přestože se firma zrodila ze srdce leteckého průmyslu, její produkty pokrývají mnoho dalších odvětví. Kromě již zmíněného letectví, jsou to zejména oblasti obrany, železnic, ale také automobilový průmysl (především nákladní vozidla), ale i moderní odvětví jako elektrická vozidla či větrné turbíny. Díky kvalitě produktů, které jsou plně automatické, orientaci na zákazníka a neustálým inovacím, je firma MK Test lídrem na trhu.

Mezi typické aplikace patří:

  • testy kabelových svazků, konektorů a kabelů
  • funkční zkoušky panelů a skříní
  • testy svazků, obvodů, základní desky či podvozků systémů avioniky
  • systémové elektrické testy
  • testy spojů, smyček a spojovacích obvodů
https://kaitrade.cz/media/produkty/mk-test/21-automeg-packshot-1.jpg

Detekce je rychlá a plně automatická, její součástí je diagnostika, tvorba reportů či automatické programovaní testů a sekvencí. Nejedná se pouze o testování zařízení - systémy bývají zabudované přímo do výroby a díky úzké spolupráci se zákazníkem umožňují splnit procesní požadavky a specifikace a zvýšit jejich efektivitu.

Více informací najdete na našich webových stránkách či přímo na stránce MK Test.

Kontakujte nás!

 

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality