SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. KOMPETENČNÍ CENTRUM BLANSKO A ROK 2022 – jak to spolu souvisí?

KOMPETENČNÍ CENTRUM BLANSKO A ROK 2022 – jak to spolu souvisí?

Rok 2022 byl plný výzev globálního významu, kterým jsme museli čelit. To však neznamená, že jsme zaháleli, právě naopak. Obnovili se možnosti cestování, potkávání se, hromadných akcí, díky čemuž jsme měli možnost se opět ve větší míře potkávat mezi sebou a s Vámi – našimi partnery. Rozběhli jsme nové aktivity, o kterých bychom Vás rádi informovali.

Po dvou letech bez výstav či seminářů jsme se zúčastnili výstavy Amper v Brně, kde jsme vystavovali spolu s našimi partnery Vibration Research.

https://kaitrade.cz/media/30-let-14.jpg

S obrovským entuziasmem jsme se pustili také do organizace našeho tradičního zákaznického semináře, kde jsme po třech letech přivítali více než stovku našich zákazníků v nádherné lokalitě Beskyd.

https://kaitrade.cz/media/obrazek3-1.jpg

Náš obchodní tým navštívil výstavu Auto Test Stuttgart, několikrát jsme navštívili naše obchodní partnery, nebo jsme byli přítomní u uvedení unikátního produktu v rámci Battery Testing Day.


Snad největší novinkou je ale naše kompetenční centrum Blansko. A co to vlastně je? Jedná se o školící, kalibrační a zkušební středisko, a zároveň dílenské, servisní a technické zázemí naší servisní společnosti Holab. Podívejme se blíže.


Prostory v Blansku poskytují školící prostory pro menší skupiny lidí. Unikátní hand-on workshopy přímo ve vibračním zařízení, ale také teoretické semináře z oblasti teorie vibrací či akustiky, které zabezpečujeme ve spolupráci s našimi partnery, odborníky ze společnosti Vibration Research. Zorganizovali jsme už několik školení, která měla mimořádně pozitivní zpětnou vazbu. Jestliže máte zájem o seminář či workshop, neváhejte nás kontaktovat.

https://kaitrade.cz/media/dsc-4027.jpg

 

Úplnou novinkou jsou akreditované kalibrace akcelerometrů, tedy snímačů zrychlení. Během roku 2022 jsme pracovali na získání akreditace podle normy DIN EN ISO 17025, což se nám podařilo. Proto jsme velmi rádi, že Vám tuto službu nyní můžeme nabídnout. Pokud tedy potřebujete zkalibrovat Vaše senzory akcelerace, kontaktujte nás!


Poměrně rozsáhlé prostory disponují také zkušebními zařízeními. Kromě již zmíněného elektrodynamického budiče vibrací a řídící jednotky, je laboratoř doplněná o klimatické komory našeho partnera weisstechnik.
 

https://kaitrade.cz/media/dsc-4028.jpg
https://kaitrade.cz/media/dsc-4031.jpg

Díky technickému zázemí pro náš servisní tým jsme schopni vykonávat hodně oprav či úprav v našich prostorech, čímž ještě zvyšujeme kvalitu a spektrum našich servisních služeb.
 

https://kaitrade.cz/media/dsc-4036.jpg
https://kaitrade.cz/media/dsc-4037.jpg
https://kaitrade.cz/media/dsc-4021.jpg
https://kaitrade.cz/media/dsc-4034-1.jpg
https://kaitrade.cz/media/dsc-4039.jpg

 

Samozřejmě plánujeme další investice a rozšiřování portfolia služeb, abychom dokázali vyhovět Vašim požadavkům.

Přestože rok 2022 nebyl lehký, těšíme se, co nám přinese rok 2023 a i nadále platí, že se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Děkujeme za podporu!

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality