Úvod Produkty IR zářiče a moduly Speciální zářiče

Speciální zářiče

spirala
Asi jen 5% produkce infračervených zářičů Heraeus Noblelight tvoří standardní produkty. Snažíme se maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníka. Individuální délka, výkon a rozložení vláken v kanálech zářičů jsou samozřejmostí. Tam kde nám ale požadavek na přesnost ohřevu nepovolí použít klasický trubkový zářič, nastupují speciální zářiče.
 

Jedná se jednak o zářiče (v podstatě standardní) ve tvaru písmene "omega"- kterými lze provléknout tyč, nebo trubku a ohřát rovnoměrně její povrch, dále spirálové zářiče - určené k intenzivnímu ohřevu malých ploch a konturové zářiče - vyráběné na míru potřebám zákazníka.

Hlavní využití naleznou konturové zářiče tam kde je třeba co nejprecizněji ohřát právě jen jednu hranu výrobku ať už kvůli zatavení, odstranění otřepků, nebo aktivaci lepidla. Typickou aplikací konturových zářičů je například výroba světlometů pro automobily.

Galerie

Poptávkový formulář

Odpovíme vám do 24 hodin. Pondělí - Pátek do 16:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...