SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Získali jsme ocenění Stříbrná plaketa Weisstechnik 2023 za kvalitu spolupráce.

Získali jsme ocenění Stříbrná plaketa Weisstechnik 2023 za kvalitu spolupráce.

I přes veškerá úskalí jsme si dokázali zachovat barvu a dosáhli jsme na toto pěkné ocenění, kterou je plaketa pro stříbrného partnera ve firmě Weisstechnik. Tato plaketa je oceněním celkových výsledků distribuce výrobků Weisstechnik na českém a slovenském trhu a je také oceněním kvality celé spolupráce během roku 2022.

S naším partnerem, firmou Weisstechnik, spolupracujeme již od roku 1992 a patří k našim tradičním a spolehlivým partnerům. Jejich produkty se řadí k technologické špičce v oboru simulací zátěžových podmínek na materiály a díly.

Do sortimentu patří například: klimatické a teplotní komory, teplotně šokové komory, klimatické komory pro vibrační zařízení a solné komory, to vše v různých velikostech a provedeních. Dále ze sortimentu Weisstechnik zmíníme i samostatně stojící, walk-in nebo drive-in teplotní a klimatické komory a v neposlední řadě i solární komory.
Významnou přidanou hodnotou v portfoliu WeissTechnik je celková kvalita výrobků a služeb, odborné poradenství a zejména řada modifikací či přizpůsobení zařízení dle specifických požadavků zákazníka.

Velice si vážíme týmu našich zaměstnanců – našich odborníků, díky nimž se nám podařilo získat tuto stříbrnou plaketu a potvrdit naši pozici mezi špičkou distributorů Weisstechnik z celého světa.

Naše díky samozřejmě patří i našim zákazníkům, pro které tu jsme. Děkujeme vám!

Máte-li jakékoli dotazy či požadavky, kontaktujte nás. Rádi vás podpoříme.
 

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality