SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Společnost Kaitrade se stala hrdým partnerem a zastoupením PCB pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Kaitrade se stala hrdým partnerem a zastoupením PCB pro Českou a Slovenskou republiku.

Cílem naší společnosti vždy bylo nabízet zákazníkům produkty prvotřídní kvality v uceleném a navzájem se doplňujícím portfoliu. Před několika lety jsme do naší nabídky přibrali elektrodynamické budiče vibrací Dongling a řídící systémy pro vibrační zkoušky Vibration Research. K tomuto oboru se pevně váže oblast snímačů akcelerace. Snímače jsou tak nutným spojovacím článkem těchto dvou technologií, tedy budičů vibrací a jejich řídících systémů. Výrobců snímačů však není ve světě mnoho. A takových výrobců, kteří by nabídli ucelené portfolio je ještě méně. Proto bychom touto cestou rádi oznámili zahájení naší spolupráce se společnostmi PCB Piezotronics a Endevco, kteří jsou předními světovými výrobci piezoelektrických snímačů.

PCB Piezotronics v našem portfoliu produktů a služeb pro snímací techniku

https://kaitrade.cz/media/aktuality/pcb-1.png

PCB Piezotronics je americká firma s více než padesátiletou tradicí. V jejich výrobním programu naleznete akcelerometry, snímače tlaku, mikrofony pro monitorování hluku i přesná akustická měření, snímače a převodníky točivých momentů, telemetrické a napájecí komponenty pro přenos signálu a veškeré potřebné příslušenství. Jejich cílovou oblastí není jen zkušebnictví, ale i průmyslové aplikace, jako je monitorování kondice strojů, prostřednictvím snímání vibrací, rázů, hluku a tlaků při jejich provozu. Díky unikátní technologii integrovaného piezoelektrického obvodu ICP®, zdokonalované po celou dobu existence firmy, mají produkty PCB mimořádné parametry, co do citlivosti, odolnosti šumům a šokům.

Endevco dále rozšiřuje naše portfolio výrobků snímací techniky

https://kaitrade.cz/media/aktuality/endevco.jpg

Zmíníme ještě jednou společnost Endevco, která je součástí rodiny PCB. Endevco také s hrdostí distribuujeme v České a Slovenské republice. O našem novém partnerovi jsme informovali již v této aktualitě. Doplníme několik faktů. Společnost byla založena po druhé světové válce v kalifornské Pasadeně. V jejím portfoliu nalezneme akcelerometry, snímače tlaku a další přístroje pro měření těchto veličin. Díky piezorezistivní konstrukci snímačů nabízejí produkty Endevco mimořádnou mechanickou odolnost a vysoké rozsahy, které je předurčují k měření tlakových a akceleračních rázů v extrémních podmínkách. Jejich snímače tak najdou uplatnění v nejrůznějších oblastech vojenských výzkumů, leteckém průmyslu, ale i bariérových zkouškách automobilů a airbagů. Od roku 2019 je firma Endevco součástí rodiny PCB.

Díky širokému spektru nabízené snímací techniky rozšiřujeme možnosti toho, co můžeme pro naše partnery nabídnout. Jednotlivé kategorie produktů a informace naleznete na našich stránkách. Rádi také poskytneme podrobné informace nebo podporu. Obraťte se s důvěrou na nás!

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality