SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Společnost Kaitrade se stala hrdým partnerem a zastoupením Endevco pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Kaitrade se stala hrdým partnerem a zastoupením Endevco pro Českou a Slovenskou republiku.

Endevco je americká společnost, která se na trhu v oblasti snímačů pohybuje již více než 70 let. Snímače firmy Endevco se vyznačují využitím i v extrémních podmínkách, jakými jsou například extrémní teploty, vysoké tlaky nebo aplikace, kde je třeba vysoké citlivosti snímačů. Celý sortiment si sami vyrábějí a testují. Díky tomu přináší uživatelům vysokou kvalitu svých výrobků pro každodenní použití. V roce 2019 se společnost Endevco stala součástí koncernu PCB Piezotronics.

Společnost Kaitrade spol. s r.o. se nyní stala hrdým zastoupením společnosti Endevco pro Českou republiku a Slovensko. Jsme potěšeni, že se naše portfolio produktů a služeb rozšířilo o výrobky této společnosti, která je známá vysokou kvalitou svých snímačů. Na českém a slovenském trhu, kde převažuje automobilový průmysl, je využití těchto snímačů v oblasti testování bezpečnosti vozů (auto safety testing) nebo v oblasti bezpečnostních zkoušek, jakými jsou například crash testy, airbagové testy, ochrana chodců.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/red-and-yellow-hatchback-axa-crash-tests-163016.jpg

Sortiment snímačů Endevco však nenajdeme pouze v automobilovém průmyslu. Letecký a vesmírný průmysl, doprava, zbrojní průmysl či průmyslové stroje, tam všude se setkáváme se špičkovými snímači, právě od společnosti Endevco.

Nabídka senzorů Endevco:

  • Tlumené / částečně tlumené a netlumené snímače zrychlení
  • Jednoosé nebo tří-osé snímače akcelerace
  • Snímače tlaku
  • Snímač zrychlení v kryogenních podmínkách
  • Vysokoteplotní mikrofony pro akustické měření ve vysokých intenzitách
  • Šokové snímače s rozsahem do 200 000g, pyro-šokové snímače, snímače s nejvyšší odolností pro testování ve zbrojním průmyslu
  • Vysokoteplotní senzory pro motory

 

Toto je jen krátký výčet možností uplatnění, které snímače od našeho partnera, společnosti Endevco, nabízejí.

Různé druhy snímačů Endevco budeme zanedlouho prezentovat i na výstavě AMPÉR 2020, která se uskuteční od 17.- 20.března na výstavišti v Brně. Velmi rádi vás přivítáme na našem výstavním stánku, kde budete mít možnost se blíže seznámit se snímači Endevco, ale i s našim kompletním portfoliem zkušebních a testovacích zařízení.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality