SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Výrobci
  3. Weiss Technik - Schunk Group

Weiss Technik - Schunk Group

Weiss Technik je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců průmyslových technologií. Výrobky, technologie a řešení jsou nasazována po celém světě v průmyslovém výzkumu, vývoji a samotné výrobě.

Základní informace

Weiss Technik - Schunk Group je globálně působící technologická skupina. Odborné znalosti v oblasti průmyslových materiálů a strojírenství poskytují podporu pro všechna průmyslová odvětví po celém světě.

Weiss Technik - Schunk Group usiluje o udržitelný růst a dlouhodobou nezávislost. Vyznačuje se rozmanitostí aktivit a respektem ke svým partnerům.

Weiss Technik - Schunk Group je orientovaná na technologie a zákazníka. Tato vášeň pro technologie se projevuje v kompetentnosti celého týmu. To z této společnosti dělá inovativního technologického lídra ve svém oboru. Rychlá a kvalitní řešení přináší efektivní výsledky pro partnery a uživatele zmíněných technologií. Celý přístup ve WeissTechnik - Schunk Group je založený na spolupráci, kdy společně přispívají k udržitelné budoucnosti.

Webové stránky výrobce
https://www.youtube.com/@weisstechnik-international

Profil společnosti

Weiss Technik a VötschTechnik

Značky Weiss Technik a VötschTechnik jsou celosvětově známé svými inovativními a osvědčenými standardními a specializovanými řešeními v oblastech simulace prostředí, topné techniky, klimatizační techniky a v oblastech zajištění čistého vzduchu a kontejnmentu. Rozsah služeb pokrývá celý proces, od počátečního plánování přes instalaci a uvedení do provozu, až po kvalifikovaný poprodejní servis.

Weiss Technik je lídrem na trhu a jedním z nejinovativnějších výrobců systémů simulace prostředí. S těmito testovacími systémy mohou uživatelé za zrychlených podmínek simulovat klimatické podmínky na celém světě i mimo něj. Ať už jde o simulace teploty, klimatu, koroze, prachu nebo kombinované nárazové testování, s temito výrobky máme vždy správná řešení.

Dodáváme systémy ve všech velikostech, od standardních verzí až po přizpůsobená (dle specifických požadavků), procesně integrovaná zařízení – pro vysokou reprodukovatelnost a dlouhodobě přesné výsledky zkušebních testů.

VötschTechnik je jednou z nejznámějších světových značek v oblasti simulace prostředí a tepelné techniky. VötschTechnik je to dlouhodobě zavedený parnetr pro výzkumné a zkušební laboratoře, oddělení kvality QC/QA a oddělení výroby v průmyslových podnicích. VötschTechnik představuje synomnymum pro prvotřídní kvalitu, maximální spolehlivost, technicky vyspělé inovace a vynikající služby.

Důležité oblasti sortimentu:

Wärmetechnik

Wärmetechnik se svým zkušeným týmem inženýrů a projektantů vyvíjí a vyrábím vysoce kvalitní a spolehlivé systémy topné techniky, prakticky pro jakoukoli oblast použití. Produkty zahrnují průmyslové a laboratorní sušicí pece (sušárny), sušicí pece pro čisté prostory, horkovzdušné sterilizátory, mikrovlnné systémy a průmyslové pece pro výrobní linky.

Celé portfolio sahá od technologicky propracovaných standardizovaných verzí až po řešení na míru pro jednotlivé výrobní operace.

Důležité oblasti sortimentu:

Weiss Klimatechnik

Weiss Klimatechnik nabízí spolehlivé klimatizační systémy a řešení všude tam, kde jsou lidé a zařízení v náročných průmyslových výrobních prostředích, v nemocnicích a mobilních operačních stanech nebo v oblastech určených pro IT a telekomunikační techniku.

Jako jeden z předních poskytovatelů profesionálních řešení pro čisté prostory, včetně klimatizace těchto prostor, dodává Weiss Klimatechnik efektivní a energeticky úsporná řešení. Naši odborníci v KAITRADE vás provedou od plánování, až po realizaci vašich projektů.

Důležité oblasti sortimentu:

  • Technologie Vindur - Vindur znamená vítr. Tento název zastřešuje celou produktovou řadu od Weiss Klimatechnik, zajišťující optimální klimatizační podmínky v nejrůznějších aplikacích uživatelů. Vindur® znamená stálé klima, hygienicky čistý vzduch, účinné chlazení a profesionální servisní koncept.

Weiss Pharmatechnik

Weiss Pharmatechnik, je dceřiná společnost Weiss Klimatechnik. Jedná se o kompetentního poskytovatele sofistikovaných řešení pro čisté prostory a kontejnmenty.

Sortiment zahrnuje bariérové ​​systémy, zařízení s laminárním prouděním, bezpečnostní pracovní stoly, izolátory a systémy dvojitých dveří. Společnost vznikla z Weiss GWE a BDK Luft- und Reinraumtechnik a má dlouholeté zkušenosti s technologií čistých prostor.

Důležité oblasti sortimentu:

Sortiment a technologie