SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Školící středisko - Blansko

Školící středisko - Blansko

Ve společnosti KAITRADE se snažíme dlouhodobě podporovat naše partnery. Proto jsme zahájili činnost nového školícího a výukového střediska v prostorách naší provozovny v Blansku. Všichni zájemci si u nás mohou osvojit znalosti produktů, technologií a komponent z našeho sortimentu.

Základní informace

Nové prostory nám umožnily rozšířit portfolio služeb. Proto jsme pro naše partnery a externí zájemce připravili pravidelná vzdělávání a školení. Naše nové školící středisko je vybaveno pohodlnou vzdalávací místností, kompletním zázemím pro vícedenní vzdělávací aktivity. Dále jsou na místě k dispozici všechny potřebné technologie a výrobky. Školení jsou díky tomu vedena formou interaktivních workshopů, přímo u daných zařízení a produktů. S našim týmem odoborníků tak můžete udělat například své první testy s klimatickými komorami, vibračními zařízeními a dalšími zkušebními technologiemi. Zasedací místnosti poskytují dostatečný prostor pro realizaci teoretických a praktických seminářů nebo školení většího počtu osob. Bezproblémovému průběhu školení napomáhají komunikační technologie, kterými jsou naše zasedací místnosti vybaveny. Díky tomu je možné i připojení účastníků, kteří se prezenčně nemohou zúčastnit.

Kromě běžných školení, které pravidelně provádíme přímo u zákazníků nebo na našich seminářích, je v případě zájmu možné využít našich prostor a našeho vybavení. Maximální kapacita takových školení je až 10 osob. Velice rádi vás v našich nových prostorách osobně přivítáme a představíme vám všechny naše služby a související zařízení.  V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Školící a vdělávací středisko Blansko.

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-3568.jpeg

Školení a praktická výuka je možná přímo u daných zařízení a technologií.

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-3327.jpeg

Kompletním zázemí pro vícedenní vzdělávací aktivity je samozřejmostí.

https://kaitrade.cz/media/sluzby/img-4298.jpeg

Obraťte se na naše
odborníky

Poptávkový
formulář

Mohlo by vás zajímat

Proč s námi spolupracovat?

Již od roku 1992 nabízíme laboratorní, zkušební, testovací a průmyslová zařízení pro profesionální použití. Zařízení téměř pro všechny obory průmyslu. Jsme specialisté na námi dodávaná zařízení, a to v České i Slovenské republice.

Mnohaletých zkušenosti čerpáme z instalací standardních produktů i z návrhů specializovaných řešení, přímo na míru požadavkům zákazníků. Tito zákazníci přichází například nejenom z automobilového, elektronického, stavebního, farmaceutického, vojenského a biologického průmyslu.

Pomáháme všem s přípravou projektů, s výběrem správného řešení, dále s vlastní dodávkou a instalací zařízení. Zajišťujeme také poprodejní servis a údržbu jednotlivých zařízení.

ikonka

Radíme

s přípravou všech projektů.

ikonka

Školíme a vzděláváme

při aplikování testovacích metodik.

ikonka

Navrhujeme

adekvátní řešení na míru požadavkům.

ikonka

Zajišťujeme kvalitní servis

na námi dodaná zařízení.