SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Služby
  3. Modernizace a repase zařízení

Modernizace a repase zařízení

Modernizace starších zařízení našim partnerům pomáhá bez nutnosti vysokých investic do nového přístroje zkvalitnit a prodloužit funkci stávajícího zařízení. To je ekonomicky i ekologicky výhodné. Služba je vždy navrhnuta na základě individuálních požadavků zákazníka. U jednotlivých zařízení je modernizace prováděna buď v zázemí našeho servisního oddělení nebo přímo v provozovně zákazníka.

Základní informace

Kromě prodloužení životnosti zařízení je možné modernizaci chápat i jako preventivní opatření. Vhodnou modernizací jednotlivých zařízení je možné zabránit nenadálým výpadkům v provozu. Tím se limituje možnost neočekávaných nákladů spojených s výpadkem. Pokud nejsou původní díly k dispozici z důvodu stáří zařízení, stále dokážeme nalézt profesionální řešení přizpůsobené požadavku zákazníka. Pokrytí modernizačními službami je opravdu široké, od náhrady konkrétního komponentu, až po celkové komplexní řešení.

Všechny práce spojené s modernizací zařízení jsou pečlivě dokumentovány a uloženy v naší databázi. Pro budoucí využití je historie modernizovaného systému kdykoliv přístupná. Vysoká kvalifikace, zkušenosti a profesionalita jsou základem dlouhodobého využívání. Náš tým techniků je složen z certifikovaných specialistů. Jsou průběžně školeni ve všech potřebných oborech, od elektrických prací, přes mechaniku a strojírenství, až po oblast chladicí techniky a řídicí softwarové systémy.

Obraťte se na naše
odborníky

Poptávkový
formulář

Mohlo by vás zajímat

Proč s námi spolupracovat?

Již od roku 1992 nabízíme laboratorní, zkušební, testovací a průmyslová zařízení pro profesionální použití. Zařízení téměř pro všechny obory průmyslu. Jsme specialisté na námi dodávaná zařízení, a to v České i Slovenské republice.

Mnohaletých zkušenosti čerpáme z instalací standardních produktů i z návrhů specializovaných řešení, přímo na míru požadavkům zákazníků. Tito zákazníci přichází například nejenom z automobilového, elektronického, stavebního, farmaceutického, vojenského a biologického průmyslu.

Pomáháme všem s přípravou projektů, s výběrem správného řešení, dále s vlastní dodávkou a instalací zařízení. Zajišťujeme také poprodejní servis a údržbu jednotlivých zařízení.

ikonka

Radíme

s přípravou všech projektů.

ikonka

Školíme a vzděláváme

při aplikování testovacích metodik.

ikonka

Navrhujeme

adekvátní řešení na míru požadavkům.

ikonka

Zajišťujeme kvalitní servis

na námi dodaná zařízení.