SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Video tutoriály a online přednášky Atlas MTT

Video tutoriály a online přednášky Atlas MTT

Žijeme v době multimédií a internetu, v animované době. Papírové návody k obsluze zastarávají. Mnozí z nás ještě dříve, než si rozbalí nový mobil nebo jiný přístroj, hledají na sociálních sítích videa, kde už to někdo udělal za ně a kde je krok za krokem provádí jejich spuštěním, obsluhou nebo údržbou.

Společnost Atlas MTT jde v tomto ohledu s trendem. Na jejich youtube kanálu naleznete tutoriály k přístrojům řady SUNTEST věnující se jednak spuštění přístroje, ale také výměně lampy, filtru a kalibraci. Kromě toho je zde i podrobný video návod na výměnu lampy u přístrojů Ci Weather-Ometer, což bývá pro uživatele někdy výzva. Videa neustále přibývají a časem budou doplněna i k ostatním přístrojům. Můžete volit z pěti jazyků komentáře, mezi kterými je i angličtina a němčina.

Náš servis Vás při instalaci samozřejmě na vše podrobně zaškolí a rádi kdykoli přijedeme školení zopakovat. Jak ale píšeme v úvodu, žijeme v animované době a pustit si k práci video tutoriál je pohodlné a časově úsporné.

Kromě video tutoriálů bychom Vám rádi představili i možnost shlédnout formou webcastu (záznamu přednášky) řadu odborných prezentací. Jsou věnovány jak jinak než problematice zkoušení odolnosti vůči slunečnímu záření a jeho vlivu na různé materiály. Součástí této knihovny jsou i přednášky ze školení Fundamentals of Weathering rozdělené do šesti bloků. Přednášky je možné shlédnout v Knowledge center na stránkách výrobce, podmínkou je pouze registrace e-mailu.

Online přístup k takto obsáhlému souboru velice dobře připravených prezentací je pro Vás úžasná příležitost dozvědět se o problematice více. A online tutoriály jsou velmi pohodlné a praktické krátké klipy. I přes veškerý pokrok ovšem věříme, že nic nenahradí možnost interakce člověka s člověkem. Proto, kdykoli se budete chtít (nejen) o problematice simulace slunečního záření dozvědět více, rádi Vám pomůžeme. Neváhejte se obrátit na naše zkušené zástupce.
 

V případě otázek nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality