SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Dynamický tlak, vibrace, hluk - série online seminářů pro průmysl a energetiku

Dynamický tlak, vibrace, hluk - série online seminářů pro průmysl a energetiku

Vyberte si z níže uvedených online seminářů, kterými vás provedou odborníci ze společnosti PCB Piezotronics, patřící mezi přední světové výrobce piezoelektrických snímačů. Tato řada webinářů je první, která kombinuje řešení od Larson Davis, IMI a TMS se skutečným zaměřením na tržní segment. Využijte možnosti online komunikace a rozšiřte si tak své znalosti jednoduše, z pohodlí domova nebo kanceláře. Online semináře probíhají v anglickém jazyce.

 

DatumČasTémaRegistrace 
11.5.2021           14:00        Dynamický tlak a vibrace: Senzory tlaku a akcelerometry s vysokou teplotou      Zde
18.5.202114:00Testování a odstraňování problémů: Alarmy vypnutí vibracíZde
1.6.202114:00Hluková dozimetrie: Zlepšení měření vystavení pracovníků hlukuZde
8.6.202114:00Jak změnit telefon na analyzátor vibracíZde
15.6.202114:00Přechod na bezdrátovou síť: Převod stávajících přístrojů pro monitorování vibrací  Zde
22.6.202114:00Překonávání bariér: Začínáme s vysílači vibrací 4–20 mAZde
29.6.202114:00Měření působení vibrací na člověka: Rizika, limity a zmírněníZde

 

Dynamický tlak a vibrace: Porozumění senzorům spalovacího tlaku a akcelerometrům s vysokou teplotou (11. 5. 2021, 14:00)

Monitorování stavu - dynamika spalování i vibrace - je nezbytné pro zajištění bezproblémového provozu, bezpečnosti pracovníků a prevenci katastrofických poruch. Akcelerometry s diferenciálním nábojem s vysokou teplotou a senzory tlaku na nestabilitu spalování jsou vyráběny tak, aby splňovaly specifické požadavky na výrobu energie a petrochemické plány, včetně certifikace vnitřní bezpečnosti. Připojte se k diskusi o senzorech spalovacího tlaku a vysokoteplotních akcelerometrech a dostupných alternativách OEM.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/5-11-dynamic-pressure-and-vibration-understanding-combustion-pressure-sensors-and-high-temp-accelerometers-1.jpg

Testování a odstraňování problémů: Alarmy vypnutí vibrací (18. 5. 2021, 14:00)

Jste připraveni předcházet problémům dříve, než se stanou opravdovými problémy? S mnoha možnými zdroji chyb v systému pro sledování vibrací, od kabelů a programování až po senzory a další, je klíčové mít správný nástroj. Řešení problémů v reálném čase s přenosným kalibrátorem vibrací může prodloužit dobu provozuschopnosti a zlepšit bezpečnost. Připojte se k nám a prohlédněte si běžné problémy, jako je nesprávná kabeláž a mezerové napětí v nainstalovaných systémech měření bezdotykových sond.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/5-18-testing-and-troubleshooting-vibration-shutdown-alarms-1.jpg

Hluková dozimetrie: Zlepšení měření vystavení pracovníků hluku (1. 6. 2021, 14:00)

Bez ohledu na životní prostředí je sledování expozice hluku pracovníků jednou z mnoha výzev, kterým čelí průmysloví hygienici a manažeři pro otázky bezpečnosti a zdraví. Od práce pro splnění směrnice o shodě 2003/10 / ES až po prevenci validace je zásadní získání rychlých a přesných měření. Připojte se k nám a zjistěte, jak technologický pokrok zlepšuje schopnost provádět kvalitní měření expozice hluku pracovníků poprvé v nebezpečném i bezpečném prostředí.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/6-1-noise-dosimetry-improving-personal-noise-exposure-measurements-1.jpg

Jak změnit telefon na analyzátor vibrací (8. 6. 2021, 14:00)

Věděli jste, že se váš chytrý telefon může stát analyzátorem vibrací? Nebo jednoduchým měřičem vibrací? K odblokování napájení vašeho chytrého telefonu stačí pouze vysoce přesný digitální USB akcelerometr. Naučte se, jak předat sílu měření vibrací do rukou vašeho technika v oboru instrumentace a řízení.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/6-8-how-to-turning-your-phone-into-a-vibration-analyzer-1.jpg

Přechod na bezdrátovou síť: Převod stávajících přístrojů pro monitorování vibrací (15. 6. 2021, 14:00)

Zlepšil by vám jednoduchý a efektivní bezdrátový monitorovací systém vibrací, založený na poplachu, dobu provozuschopnosti? Máte zájem o bezdrátové monitorování vibrací, které staví na vašem stávajícím programu, místo aby jej nahrazovalo? Připojte se k nám a naučte se, jak lze instalované akcelerometry přepracovat do sofistikovaného systému monitorování stavu bezdrátových vibrací, který poskytuje denní hodnocení stavu strojů synchronizované s vaším stávajícím systémem.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/6-15-go-wireless-converting-your-existing-vibration-monitoring-instrumentation-1.jpg

Překonávání bariér: Začínáme s vysílači vibrací 4–20 mA (22. 6. 2021, 14:00)

Monitorování vibrací je nejlepší způsob, jak zajistit zdraví kritických rotujících zařízení a eliminovat prostoje. Co kdyby byla měření vibrací stejně snadná jako teploty, průtoku a tlaku? Co kdyby ve vašem velínu byly vibrace jen další číslo, trendová čára a alarm? Od jednoduchých celkových měření až po náročné poruchy ložisek valivých těles nebo nárazy pístového kompresoru se dozvíte, jak funguje vibrační přístrojové vybavení 4-20 mA, které zjednodušuje složitý úkol monitorování stavu.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/6-22-breaking-barriers-getting-started-with-4-20-ma-vibration-transmitters-1.jpg

Měření působení vibrací na člověka: Rizika, limity a zmírnění (29. 6. 2021, 14:00)

Připojte se k nám a dozvíte se o metodách hodnocení expozice vibrací na člověka, od rychlého hodnocení až po měřící techniky. Diskuze se zaměří na vibrace rukou a paží (ISO 5349) a vibrace celého těla (ISO 2631) a také na použití různých vážení. Naučte se, jak zajistit, aby měření odpovídala směrnici EU 2002/44 / ES.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/online-seminare-pcb/6-29-human-vibration-measurements-risks-limits-and-mitigation-1.jpg

 

Pro více informací nás můžete také kontaktovat přímo zde.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality