SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Novinka - seriová standarizace zakázkových klimatických komor - typ MUR

Novinka - seriová standarizace zakázkových klimatických komor - typ MUR

Náš partner, společnost Weisstechnik, aktuálně uvádí modulární systém dvoudílných, vysoce výkonných klimatických zkušebních komor. Díky tomu přinese zákazníkům rychlejší a nákladově efektivnější dodávky systémů, které byly dříve vyráběny pouze na míru. Nadále však lze sestrojit speciální řešení komor, která vyžadují velkou dávku flexibility a úprav na míru.

S nově designovanou modulární konstrukcí odpovídá společnost Weisstechnik na zvýšenou poptávku po zkušebních systémech pro elektrické motory,  nápravy, převodovky a střídače. Se svojí vysokou kapacitou chlazení se dokážou tyto kondiciační jednotky vyrovnat s intenzivním teplem, které vzniká během zkoušek elektrických pohonů. Dosud byla tato zařízení vyráběna pouze na míru.

Nový systém umožňuje montáž předpřipravených komponent, což snižuje čas i náklady na výrobu, a to poměrně významně. Tyto zkušební systémy se nazývají MUR (Machine Unit Remotes - dálkové strojovny), neboť jejich vysoký výkon umožňuje umístit jednotku ohřevu a chlazení (strojovnu) až do vzdálenosti 15m horizontálně a 4m vertikálně od zkušební komory.

Modulární systém zahrnuje 5 různě výkonných strojoven pro řízení klimatu, 3 přípravné stupně kondiciování vzduchu a také zkušební prostor v 5 různých velikostech. Celkem je možných 75 konfigurací. Kromě toho nadále zpracováváme speciální řešení dle specifických požadavků zákazníků. Zkušební prostory jsou dostupné ve velikostech do 5 m3. Chladící kapacita standardizovaných strojoven je v rozsahu do 21 kW. Všechna tato zjednodušení znamenají nejen zkrácení doby zpracování projektu, ale také samotné dodací lhůty.

V případě zájmu o více informací ke klimatickým zkušebním komorám nás prosím kontaktujte.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality