SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality, novinky, zajímavosti
  3. Zúčastněte se online seminářů společnosti PCB Piezotronics

Zúčastněte se online seminářů společnosti PCB Piezotronics

12.5.2020
David Groh

Zúčastněte se online seminářů společnosti PCB Piezotronics

Zajímáte se o oblast testování a měření? Rádi byste se dozvěděli něco více o opětovně použitelných snímačích zátěže, vhodných produktech a aplikacích pro inženýrské stavby nebo o snímačích měřících výbuch pod vodou a ve vzduchu? Rádi byste prohloubili své znalosti a zeptali se odborníka s mnohaletými zkušenostmi na konkrétní dotazy?

Přihlaste se na jeden z webinářů pořádaných naším partnerem, společností PCB Piezotronics, patřící mezi přední světové výrobce piezoelektrických snímačů. Webináře trvají cca 90 minut a probíhají v anglickém jazyce.  Využijte možnosti online komunikace a rozšiřte tak své znalosti jednoduše, z pohodlí domova nebo kanceláře. Nejbližší nadcházející události, které vám můžeme nabídnout:

28. 5. 2020 15:30 Online seminář – Vhodné produkty a aplikace pro inženýrské stavby (Civil structures sensors & applications)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/most.jpg

10. 6. 2020 17:00 Online seminář – Opětovně použitelné snímače zátěže (Reusable dynamic strain sensor)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/elektrarna.jpg

25. 6. 2020 15:30 Online seminář – Snímače tlaku pro měření explozí ve vodě a ve vzduchu (PCB air & underwater blast sensors)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/plosina.jpg
  • V případě zájmu o výše vypsané online semináře nás prosím kontaktujte. Spojíme se s vámi a vše společně připravíme.
  • Pokud byste měli byste zájem o jiné konkrétní téma, podívejte se také do záložky „Semináře“, kde naleznete další připravované akce.
  • Jsme vám také schopni nabídnout technické vzdělávání na míru z ostatních oblastí našeho působení. S důvěrou nám napište své požadavky ZDE.