SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Zúčastněte se online seminářů společnosti PCB Piezotronics

Zúčastněte se online seminářů společnosti PCB Piezotronics

Zajímáte se o oblast testování a měření? Rádi byste se dozvěděli něco více o opětovně použitelných snímačích zátěže, vhodných produktech a aplikacích pro inženýrské stavby nebo o snímačích měřících výbuch pod vodou a ve vzduchu? Rádi byste prohloubili své znalosti a zeptali se odborníka s mnohaletými zkušenostmi na konkrétní dotazy?

Přihlaste se na jeden z webinářů pořádaných naším partnerem, společností PCB Piezotronics, patřící mezi přední světové výrobce piezoelektrických snímačů. Webináře trvají cca 90 minut a probíhají v anglickém jazyce.  Využijte možnosti online komunikace a rozšiřte tak své znalosti jednoduše, z pohodlí domova nebo kanceláře. Nejbližší nadcházející události, které vám můžeme nabídnout:

28. 5. 2020 15:30 Online seminář – Vhodné produkty a aplikace pro inženýrské stavby (Civil structures sensors & applications)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/most.jpg

10. 6. 2020 17:00 Online seminář – Opětovně použitelné snímače zátěže (Reusable dynamic strain sensor)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/elektrarna.jpg

25. 6. 2020 15:30 Online seminář – Snímače tlaku pro měření explozí ve vodě a ve vzduchu (PCB air & underwater blast sensors)

https://kaitrade.cz/media/aktuality/plosina.jpg
  • V případě zájmu o výše vypsané online semináře nás prosím kontaktujte. Spojíme se s vámi a vše společně připravíme.
  • Pokud byste měli byste zájem o jiné konkrétní téma, podívejte se také do záložky „Semináře“, kde naleznete další připravované akce.
  • Jsme vám také schopni nabídnout technické vzdělávání na míru z ostatních oblastí našeho působení. S důvěrou nám napište své požadavky ZDE.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality