SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Nový snímač Endevco - 6 stupňů volnosti (6 DoF)

Nový snímač Endevco - 6 stupňů volnosti (6 DoF)

Nový model Endevco, senzor pro 6 stupňů volnosti, poskytuje analogový výstup pro 3 osy akcelerace a 3 osy úhlové rychlosti v kompaktní, přibližně jednopalcové kostce. Toto zařízení nabízí pohodlí a flexibilitu senzorů s analogovým výstupem.

V typických dynamických měřeních jsou údaje o akceleraci a úhlové rychlosti základními parametry potřebnými pro plnou charakterizaci komplexního chování pohybujících se objektů. Až donedávna mohli inženýři sbírat informace pouze s použitím lineárních akcelerometrů, protože sběr dat z velkého množství senzorů byl nepraktický kvůli nákladům a prostoru, který vyžadovaly.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/6dof.png

S naším novým 6DOF senzorem mají vývojoví inženýři v automobilovém průmyslu a letectví možnost měřit lineární a rotační dynamiku, což dříve vyžadovalo více senzorů a přídavný prostor. Víceosý model 7360A nabízí rozsahy nízké akcelerace a nízké úhlové rychlosti vhodné pro přesnou charakteristiku pohybu.

7360A disponuje diferenčním výstupem použitím dvanácti drátových kabelů ke zjednodušení připojení do systémů sběru dat. Zároveň je kalibrován ve finální montážní konfiguraci pro zajištění přesného výkonu.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/motorbike.png

Klíčové vlastnosti jsou:

  • Pět rozsahů akcelerace od 2 g do 500 g
  • Šest rozsahů úhlové rychlosti od 100 do 18 000 stupňů za sekundu
  • Kompaktní balík, méně než 1,2 palcová kostka
  • Odolný do 5000g šoku
  • Široké budící napětí (M1 pro 5V provoz)
  • Montáž adhezivní nebo šroubovací

 

V případě zájmu o více informací o tomto unikátním snímači nás kontaktujte ZDE.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality