SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. WeissTechnik Academy - Listopad 2020

WeissTechnik Academy - Listopad 2020

Současný svět s pandemií Covid-19 nám umožňuje stále méně osobních kontaktů, což má dopad na naše aktivity. Jednou z oblastí je i školení a vzdělávání našich obchodních partnerů a uživatelů našich zařízení. Proto neustále hledáme nová a použitelná řešení pro tuto nelehkou dobu.

Online školení WeissTechnik Academy pro Listopad 2020

  • 04. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (anglická jazyková mutace)
  • 05. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (anglická jazyková mutace)
  • 06. 11. 2020: Aktuální výzvy v oblasti testování produktů (anglická jazyková mutace)
  • 26. 11. 2020: S!MPATI 4.70 & S!MPATI Online (německá jazyková mutace)

 

Přihlášení k těmto webinářům naleznete ZDE. Můžete také využít DEMO verzi softwaru S!MPATI® 4.70.1.  Ke stažení použijte TENTO ODKAZ
 

V KAITRADE společně s WeissTechnik Academy reagujeme na aktuální situaci aktivním způsobem. Jsme si vědomi požadavků uživatelů našich zařízení na školení a prohlubování znalostí z oblasti zkušebnictví a environmentálních simulací. Proto v této nelehké době přinášíme novou vzdělávací platformu WeissTechnik Academy. Na této platformě naleznete množství webinářů na témata z oblasti zkušebnictví a environmentálních simulací v různých průmyslových oborech. Přinášíme tak nástroj, kde můžeme všichni společně čerpat informace a letité zkušenosti z komplexní oblasti zkušebnictví, vývoje, výzkumu a environmentálních simulací.

https://kaitrade.cz/media/aktuality/skoleni-weisstechnik/pexels-startup-stock-photos-7103.jpg

Platforma funguje na bázi samo-vzdělávání. U jednotlivých témat je zpracovaný obsáhlý obsah, včetně prezentací a výukových videí. Aktuálně je obsah všech webinářů v angličtině nebo němčině, avšak již nyní pracujeme na české a slovenské lokalizaci. Pro přístup k informacím a webinářům stačí pouze navštívit stránky WeissTechnik Academy. Na stránkách samotné vzdělávací platformy je nutná krátká uživatelská registrace. Poté již máte neomezený přístup ke zdroji zajímavých informací.

V případě technických problémů nebo při potřebě dodatečných informací jsme ZDE připraveni s pomocí.

Váš tým KAITRADE...

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality