Úvod Produkty Zkušební a testovací komory

Výpis produktů

Zkušební a testovací komory

V naší široké nabídce najdete celou řadu teplotních, šokových, vibračních, postřikových či prachových komor, které prokáží odolnost Vašeho výrobku při náhlých klimatických změnách či v extrémně prašném prostředí. 

Pro různé typy testování slouží různé přístroje. Pro případ testování na náhlé klimatické změny slouží tzv. klimatická komora, která je v dostání v různých provedení ( mini, XXL, komora pro testování stability aj. ). Prachové či postřikové komory zase testují odolnost proti vniknutí kapaliny či prachu do různých částí výrobku. Vibrační komora otestuje produkt při různých frekvencí vibrací - pro každý typ mechanického namáhání u nás najdete vhodný přístroj. 

Umíme zajistit prodej standardních strojů i výrobu na míru dle Vašich požadavků. Potřebujete otestovat atypický výrobek či máte nějakou invididuální specifikaci? Neváhejte se na nás obrátit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...