Úvod Produkty Laboratorní pece a sušárny

Výpis produktů

Laboratorní pece a sušárny Nabertherm

Kompletní sortiment pecí a sušáren pro laboratorní použití a pro teploty až 3000°C a důraz na odolnost a jednoduchost konstrukce. Tím je charakterizován výrobní program německé firmy Nabertherm. Od malých laboratorních sušáren, přes muflové pece pro žíhání a spalování až po speciální slévací a rotační pece, můžeme nabídnout vhodné zařízení k nasimulování jakéhokoli průmyslového procesu, nebo analýzu vlastností materiálu.

Nabízíme vysokoteplotní, muflové i trubkové laboratorní pece

Trubkové pece lze díky své jedinečné konstrukci, kdy ohřev materiálu probíhá v uzavřené trubce, snadno evakuovat nebo inertizovat, naproti tomu muflové pece jsou vyhřívané ze dvou stran, topným vláknem navinutým uvnitř keramické mufle. Pro ty, kdo potřebují vyvinout opravdu velké teploty, nabízíme vysokoteplotní pece, které lze nahřát až na teplotu 1800°C, vhodné pro různé aplikace, jako jsou například zpopelňovací pece (kuplovny), žíhací, kalící a pájecí pece a další pro univerzální využití.

Jakou laboratorní sušárnu či pec vybrat?

Potřebujete odborně poradit od specialistů? Obraťte se na nás - využít můžete naše mailové i telefonické kontakty a spojit se s odborníkem na danou problematiku, který Vám pomůže vybrat nejvhodnější přístroj.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...