Úvod Produkty IR zářiče a moduly

Výpis produktů

Infračervené zářiče a IR moduly

Infračervené záření je inteligentní teplo, teplo které je směrovatelné přímo na materiál který má být ohříván, bez zbytečných ztrát do okolí. Precizní zpracování, variabilita výroby a vývoj podpořený hlubokými teoretickými znalostmi a zkušenostmi z tisíců praktických aplikací po celém světě napříč všemi průmyslovými odvětvími, to jsou infračervené zářiče od technologického lídra segmentu, firmy Heraeus Noblelight. Flexibilita výroby zajišťuje možnost přizpůsobení ohřevu vždy na míru dané aplikaci a potřebám zákazníka. Ať již potřebujete pouze jednoduché topné těleso, nebo komplexní zařízení do výrobního řetězce, vždy máme co nabídnout.

Jaký infračervený zářič vybrat?

Nejste si jisti, který přístroj z řad IR zářičů a modulů bude pro Vaše potřeby nejvhodnější? Přenechejte tyto starosti odborníkům z firmy Kaitrade - rádi Vám pomůžeme s výběrem a poskytneme bezplatnou konzultaci. Kontaktuje nás

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Zpracovávám...