SK CZ
  1. Domovská stránka
  2. Aktuality a zajímavosti
  3. Elektro-mobilita stále více vstupuje do našich životů.

Elektro-mobilita stále více vstupuje do našich životů.

Díky našemu sortimentu zkušebního a testovacího zařízení pro průmyslová odvětví se již nyní nepřímo podílíme na rozvoji vaší elektrické budoucnosti. A jako důkaz tohoto e-trendu jste se mohli podívat na horké novinky z tohoto segmentu.

Uplynulý víkend se totiž na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany konal veletrh e-Salon. Tento veletrh je zaměřený především na elektrifikaci a elektro-mobilitu. Měli jste tak možnost vidět celou řadu elektrických automobilů, motorek, ale také moderního cool příslušenství.

Z automobilového průmyslu zmíníme českou výstavní premiéru Volkswagenu ID.3. Osahat jste si také mohli nový Volkswagen Passat GTE. Dále jste mohli v praxi vyzkoušet nabíjecí stanice MOON. Velkým lákadlem pro české návštěvníky však byl plug-in hybrid Škoda Superb.

Zajímavý stánek měla i slovenská Kia, která velmi poutavým způsobem ukázala téměř všechny komponenty, které najdete v dnešních elektromobilech.

Energo společnost PRE předváděla elektrický Harley-Davidson. U tohoto modelu zaplesalo srdce nejednoho motorkáře.

Na Pražském výstavišti jste mohli vidět i další příslušenství nebo elektrické modely. K vidění byly plug-in hybridní modely od Fordu a nechyběl ani Jaguar I-PACE.

A jaký by to byl elektro-mobilní veletrh, kdyby chyběla průkopnická Tesla. K vidění byl Model S, Model X i Model 3. V prvních dvou jmenovaných jste se mohli navíc svézt. Stejně tak v novém Audi e-tron a Jaguaru I-PACE.

Přes všechna negativa, která přináší elektro-mobilita, věříme, že se jedná o mezi fázi k nové, moderní a vyspělé mobilitě pro 21. století. Jsme hrdi, že naše testovací a zkušební zařízení těmto novým technologiím svým dílem také pomáhají.

Produkty a řešení, které nabízíme

Poptávkový
formulář

Další aktuality